Strona główna Informacja o elearningu
Szkolenie BHP w formie e-learning PDF Drukuj Email

I. Szkolenie BHP w formie e-learning?

Szkolenie BHP w formie e-learning, to prezentacja multimedialna dostępna poprzez Internet pod określonym adresem WWW.

Szkolenie w takiej formie zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. jest ważnym formalnie szkoleniem, tak samo jak certyfikat, który otrzyma użytkownik po ukończonym szkoleniu.

Cele szkolenia
Celem szkolenia jest poznanie przez uczestników regulacji prawnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników administracyjno-biurowych oraz kadry kierowniczej.

Grupa docelowa
Wszystkie firmy zatrudniające pracowników, którzy zgodnie z ustawą muszą przechodzą okresowe szkolenia dla osób administracyjno-biurowych lub kadry kierowniczej. Koniecznością jest dostęp do komputera bezpośrednio u Pracodawcy / Pracownika lub w Biurze Szkoleń i Doradztwa w Dobczycach.

 

II. Jakie korzyści jakie odniesie Państwa firma z formy e-learning?

Redukcja kosztów szkolenia
Czas pracowników na dojazd na szkolenie, uczestnictwo w sztywnych ramach czasowych.

Oszczędność czasu
Pracownicy szkolą się nie opuszczając stanowisk pracy. Mogą uczestniczyć w szkoleniu w dogodnym dla siebie miejscu i czasie /własny dom, pora nocna, weekend itp./

Pełna zgodność formalna
Szkolenie w formie e-learning odpowiada wymogom ustawy, a certyfikat ukończenia takiego szkolenia jest taki sam jak certyfikat ukończenia szkolenia tradycyjnego.

Efektywność szkoleń
Całość szkolenia zakończona jest testem sprawdzającym.

 

III. Jak to działa w praktyce?

Po dokonaniu rejestracji przez uczestnika tworzone jest konto w systemie z dostępem do wybranego kursu. Po zrealizowaniu opłaty za szkolenie nowy użytkownik zostaje zaakceptowany przez administratora. Od tej chwili za pomocą loginu i hasła zdefiniowanego podczas rejestracji może logować się do systemu i korzystać ze wszystkich materiałów przez okres do 30 dni, a następnie rozwiązuje test w postaci elektronicznej.

Po weryfikacji testu, gdy wynik jest pozytywny Biuro Szkoleń i Doradztwa w Dobczycach wysyła zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Po otrzymaniu od Państwa wpłaty, przesyłamy fakturę pro forma, natomiast na koniec szkolenia, wraz z zaświadczeniami otrzymują Państwo fakturę oryginalną.

W razie dodatkowych pytań chętnie służymy informacją:

- pod tel. 0-606-679-428 i/lub 012-2713-792;

- oraz poczta elektroniczna   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu bhp  - szkoleniu internetowym.